hello world!
Přihlásit se

"Anti-vaxxers"

12 května, 2020

DAVID CZERWINSKI

9. května 2020

 

Média odvedla opravdu dobrou práci, když nás rozdělila do skupin:

do první ty, kteří jsou pro všechny očkovací látky, a zbytek zahrnula do kategorie „Anti-Vaxx“.

 

Ze všech lidí, které znám a kteří si ohledně vakcín pokládají otázky, by se většina neztotožnila s tím, že jsou „Anti-Vaxx“, většina z nich včetně mě, jsou ve skutečnosti „Pro-volbu“, „Pro-výzkum“ a „Pro-informovaný souhlas“. To, že se ptáte na bezpečnost vakcín a jejich dopad na zdraví, z vás automaticky nedělá Anti-Vaxx. Ale média ve snaze rozdělit a zvítězit odepsala všechny ty, kteří jednoduše kladli otázky, jako potřeštěné konspirační teoretiky anti-vaxxery. Takže mnoho lidí místo toho, aby si informace sami prověřovali, zesměšňuje a tropí si žerty z těch, kteří se raději rozhodli bádat než jednoduše věřit tomu, co musí prohlašovat zdravotní „správa“, nebo ti, kteří využívají jako jediný prostředek „výzkumu“ bezohledné politiky a diskreditují tak jakékoliv tvrzení.  Vytvořili tak podmínky k tomu, abyste zesměšňovali a tropili si žerty z těch, kteří vystupují za svá práva a svobodu, které jsou také VAŠIMI právy a svobodou.

Mějte na paměti, že tisíce, možná i miliony těch, kteří si kladou tyto otázky, tak činí, protože jejich dítě buď po očkování utrpělo nějaké neurologické poškození, nebo v některých případech dokonce dítě po očkování ztratili. Tito rodiče nemohou tím, že budou zvyšovat uvědomění, NIC získat, sdílejí své příběhy a požadují důkladnější testy a výzkum nehledě na ochranu ostatních dětí a rodičů před možným poškozením.

Tady je důležité kritické myšlení, tlačí tak tvrdě proto, aby byla zakázána jakákoliv informace, která zpochybňuje bezpečnost vakcín? Pokud by byla naše společnost otevřená, čestná a skutečně se starala o zdraví, pohodu a bezpečnost lidí, pak bychom měli mít množství studií, které prokazují, že vakcíny nezpůsobují žádná poškození, autoimunitní poruchy, otravu těžkými kovy, autismus, rakovinu atd. Kde jsou studie, které to prokazují?

CDC (Centers for Disease Control and Prevention, národní institut USA pro veřejné zdraví) tvrdil celá léta, že provádí výzkum a má studie, které prokazují, že vakcíny nejsou příčinou autismu, ale v březnu tohoto roku u federálního soudu přiznal, že nemá žádný důkaz o tom, že vakcíny nezpůsobují autismus.

Sledujte peníze. Co by mohly CDC, WHO a farmaceutické společnosti získat propagací bezpečnosti něčeho, co se do značné míry netestovalo? Hmmm ... to by mě zajímalo.

Napsat komentář

One comment on “"Anti-vaxxers"”

Mohlo by Vás zajímat

Jsem bojovník za SVOBODU,
BÁSNÍK, který vše LEHKOSTÍ POVZNÁŠÍ,
s úctou k památce těch,
kdož zemřeli pro TEBE, posvátná SVĚTA svobodo!
SVOBODA volně se NADECHNOUT
V BEZPEČNÉM a plně PROPOJENÉM životě.
MUDr. Petr Simeon Gajdoš
Chci odebírat novinky
Tvorba a správa webu: Softmedia.cz | Designed by Kubátko | © Global Impact
usercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram