hello world!
Přihlásit se

Homeopatie

„Homeopatický proces je jedničná komplexní léčivá interakce mezi klientem, homeopatem a homeopatickým lékem, na které se podílí všechny tři zúčastněné strany.“
MUDr. Petr Simeon Gajdoš 
Speciální příprava homeopatických léků řadí homeopatii do odvětví “informační” medicíny. Zdraví organismu je otázkou harmonické soudržnosti všech jeho funkcí a vjemů, která je závislá na správné informační rovnováze, toku a přenosu. Organismus je schopen nalézt rovnováhu a postarat se o své zdraví, pokud k tomu dostane správnou informaci v podobě individuálně zvoleného homeopatika ("ušitého přímo na míru"). Homeopatický lék je vybrán po pečlivém vyhodnocení celé řady zdravotních ukazatelů na tělesné, duševní i systémové úrovni. Oprava narušené informační rovnováhy a toku bývá často účinější než zasahování do patologických biochemických procesů, které po nastolení informační rovnováhy sami odezní. U mnoha chronických chorob dokáže homeopatie dosáhnout výsledků, které jsou považovány konvenční léčbou za nemožné. Homeopatie je vhodná i pro děti, těhotné a při kojení.

Homeopatie je úspěšná u celé řady poruch a onemocnění jak tělesného tak psychického rázu, např. úzkosti, depresivní ladění, panické záchvaty, post traumatická stresová reakce, nespavost, apod. U onemocnění dýchacího ústrojí je to např. alergická rýma, záněty dutin, opakující se záněty krčních mandlí a dýchacích cest, astma, spánková apnoe; z kožních potíží např. ekzém, akné, lupénka, vitiligo, solární vyrážky a spáleniny; u onemocnění zažívacího ústrojí např. celiakie, intolerance laktózy, Crohnova choroba, syndrom dráždivého tračníku, pálení žáhy, jícnové spasmy, apod.; ale také alergie, migréna, menstruační potíže, problémy s laktací. Takto lze vyjmenovávat i obtíže nervového - roztroušená skleróza, endokrinního - poruchy štítné žlázy, oběhového a pohybového aparátu a dalších systémů. Uvedená ochoření a poruchy nejsou zdaleka plným výčtem, kde se homeopatie v léčbě osvědčila.   

Zabývám se také homeopatickou pomocí lidem, kteří byli poškozeni psychiatrickou léčbou, např. PSSD - post SSRI sexual dysfunction, následky ECT - electro convulsive therapy, apod.

Záleží na klientovi, zda chce jen úlevu od tělesných či psychických příznaků, nebo jít hlouběji a podpořit homeopatií svůj osobnostní rozvoj. Homeopatie bude mít blahodárný účinek v obou případech. Pokud chce klient dosáhnout ve svém životě opravdu hluboké proměny, měl by chápat, že hluboký homeopatický proces potřebuje kromě homeopatického léku především vzájemnou spolupráci klienta s homeopatem, zázemí terapeutického pole a svůj čas. Homeopatický proces je jedničná komplexní léčivá interakce mezi klientem, homeopatem a homeopatickým lékem, na které se podílí všechny tři zúčastněné strany.
Poradna
Homeopatii provozuji v Plzni a v Praze a rovněž on-line.
K homeopatické léčbě se můžete objednat telefonicky na čísle 603 475 528 nebo emailem [email protected], případně nechte vzkaz pomocí formuláře.
Plzeň
Centrum zdraví Energy
Dominikánská 14
30100 Plzeň
Praha
Maitrea
Týnská ulička 6/1064
110 00 Praha 1
On-line konzultace
On-line konzultace je plnohodnotnou náhradou setkání v poradně. 

Díky on-line poradenství se k homeopatické léčbě mohou dostat lidé, pro které by jinak byla velmi obtížně dostupná. On-line poradenství upřednostňují klienti se zdravotním omezením, v karanténě, ze vzdálenějších částí země a z ciziny

Výhodou je větší časová flexibilita pro sjednání termínu, ušetření cestovních nákladů a času stráveného na cestách a samozřejmě soukromí a pohodlí domova. 

Aplikace ZOOM je zdarme ke stažení na Apple Store nebo Google Play.

Zanechte mi zprávu


Jsem bojovník za SVOBODU,
BÁSNÍK, který vše LEHKOSTÍ POVZNÁŠÍ,
s úctou k památce těch,
kdož zemřeli pro TEBE, posvátná SVĚTA svobodo!
SVOBODA volně se NADECHNOUT
V BEZPEČNÉM a plně PROPOJENÉM životě.
MUDr. Petr Simeon Gajdoš
Chci odebírat novinky
Tvorba a správa webu: Softmedia.cz | Designed by Kubátko | © Global Impact
usercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram